Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

2016 yılı sözleşmeli öğretmenlik mülakatları bugün sona erdi ve şimdi gözler mülakat sonuçları için Milli Eğitim Bakanlığı’nda. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı; hem dershanede çalışanlar için 5.000 sözleşmeli öğretmen kadrosu ayırmış, hem de KPSS sınavına girmiş öğretmen adayları için 15.000 sözleşmeli öğretmenlik kadrosu ayırmıştı. Her iki gurubun mülakatlarının son günü bugündü. Mülakat […]

2016 yılı sözleşmeli öğretmenlik mülakatları bugün sona erdi ve şimdi gözler mülakat sonuçları için Milli Eğitim Bakanlığı’nda.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı; hem dershanede çalışanlar için 5.000 sözleşmeli öğretmen kadrosu ayırmış, hem de KPSS sınavına girmiş öğretmen adayları için 15.000 sözleşmeli öğretmenlik kadrosu ayırmıştı.

Her iki gurubun mülakatlarının son günü bugündü. Mülakat sonuçları her iki gurup içinde bugün açıklanacaktı. En azından başvuru kılavuzundaki takvimde öyle yazıyor. Ancak halen daha bir açıklama olmadı.

Gözler Milli Eğitimde sonuçları bekliyoruz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (53 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,90. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz