Reina Saldırganı Nereli ve Yaş Yaşında?

Yılbaşı gecesi İstanbul Reina’daki saldırıyı gerçekleştiren Reina Saldırganı Nereli? Detaylar haberin devamında …

İstanbul’daki saldırıda 39 kişiyi katleden “Ebu Muhammed El Horasani” kod adlı terörist Abdülkadir Masharipov’un Özbekistan asıllı olduğu belirlendi. Saldırganın yaşı henüz belli değil. Bilgiler elimize ulaştıkça sayfayı güncelleyeceğiz.

Yakalanma Anına İlişkin Bilgiler

Teröristle birlikte evde 3’ü kadın 5 kişi gözaltına alındı. Beşiktaş Ortaköy’deki gece kulübüne düzenlenen saldırının faili Abdülgadir Masharipov’un yakalanmasıyla çökertilen terör örgütü DEAŞ hücresinin, alışveriş ve yer değiştirmede dikkat çekmemek için siyahi kadınları kullandığı tespit edildi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Reina saldırganının yakalanması hakkında verdiği bilgilerde, “Polisimiz çok büyük emek sarf etti. 152 adrese operasyon düzenlendi, 50 kişi gözaltına alındı. 2 tabanca ve şarjörü, 2 adet drone ve sim kartlar ve pek çok metaryal ele geçirildi. Terörist suçunu kabul etmiştir, parmak izi de uyuşmuştur” dedi.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (50 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,10. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz