logo
Ziyaretçi

Yazı Özeti

İstanbul’un gözde eğlence mekanlarından Ortaköy’deki Reina’ya saat 01.15 sıralarında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 16’sı yabancı uyruklu 39 kişi hayatını kaybetti, 4’ü ağır 65 kişi de yaralandı. Yaklaşık 700 kişinin bulunduğu kulübü kana bulayan terörist kaçtı.

Reina saldırısında ölenlerin isimlerini belirleme çalışmaları ise sürüyor. Kimliklerin tespitinin ardından önce ailelere haber verilecek ardından isimler kamuoyu ile paylaşılacak.

Ölenlerin isimleri belli olmaya başladı.

[baglanti]

İLGİLİ HABERLER

  Kimler Neler Demiş?

  1 Yorum - "Reina ölenlerin isimleri"

  Bildir
  osman yılmazcan
  1970,li yıllarda silahlı kavga veren ülkücü gençlik ve devrimci gençlik sokaklarda–okullarda vuruşuyordu…taki mhp,li bakan gün sazak vurulunca oynanan bu kanlı oyunda bir üst tura geçildi…artık hedefte sadece talebeler ve işçiler yoktu…gazeteciler, yazarlar, proflar, üst düzey emniyet görevlileride artık hedef tahtasındaydı…. düne kadar sokaklarda patlayan bombalarda sokaktaki vatandaşları yani işçi-memur ve esnafı hedef alıyordu…şimdi reinada yapılan eylem ile terör gün sazağın ölümünde olduğu gibi bir üst tura geçti…namluların ucu–patlayan bombalar artık tuzu kuru zengin çocuklarınıda hedef alacağı gibi vekil ve üst düzey bürokratlarda hedef tahtasına alındı… derin yapılanmasını yok edeceğiz diye devletin yer altındaki gücünün yok edilmesinin bedellerini işte şimdi ödemeye… Devamını Oku »
  wpDiscuz