Pomem 19. Dönem Özel Harekat Yaş Şartı 30 Olsun

19. dönem Özel Harekat Polis Alım ilanı için yaş şartının 30’a çekilmesi için kampanya başlattık. Kampanyamızın daha fazla kullanıcıya ulaşması yaş şartının 30’a çekilmesi için önemli.  Lütfen kampanya linkini yada sayfamızı facebook sayfalarımızda paylaşalım.

Kampanya Linki: https://www.change.org/

Biz 28 yaşından gün almış ve vatanı için canını feda etmeye hazır Türk gençleri olarak gerek mental olarak gerekse fiziki olarak 28 yaşından gün almamış gençlere taş çıkaracağımızı biliyoruz.

Bizlere kendimizi göstermemiz ve vatan savunmasında aktif olarak rol alabilmemiz için Özel Harekat Polis alımlarında bir şans verilmesini ve yaş sınırının 30’a çekilmesini istiyoruz.

30 yaşından Gün Almış Türk Gençleri

Saygılarımızla1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (53 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,55. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "Pomem 19. Dönem Özel Harekat Yaş Şartı 30 Olsun"

Bildir
avatar
Onuralp pehlivanli
Ziyaretçi
Onuralp pehlivanli

Bencede askerligini yapmis olmali askerligin ne oldugunu alamali orada bilmeli yapmamis arkadas icin sikintidir arkadaslar ve pismelidir orada bilmelidir. Diye dusunuyirum sadece ama bokunu cikardilar insanlarla dalga gecer gibi oldu 10 da dediker 17 sine verdiker ve ertelwdiler ayip yani burda hazir bekliyoruz herzaman ama neticede yok insanlarin sevkini kiriyorlar baska birsey yok bekliycem baklaim yinede

osman
Ziyaretçi
osman

Bimere yazin arkadaslar sesimizi duyurallim

İbrahim
Ziyaretçi
İbrahim

Sizler bunları yazarak içiniz acimiyormu ya biri askerlik kalksın istiyor bunu isteyen kimse bence sen zaten o unu formaya layik değilsin yas 30 olsun diyen kardeşim bu yaşına kadar is bulamamissin bari senden küçük kardeşlerinin hakkini yeme

Ozgurr
Ziyaretçi
Ozgurr

Bimere yazin arkadaslar…..

Nurullah
Ziyaretçi
Nurullah

Işe yarar mi sence

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Askerlik şartı kaldırılsın baska bisey istemiyorum. Kac gündür bu basvuruyu bekliyorum ama askerlik şartı sorun

Yakup
Ziyaretçi
Yakup

Askerlik sartı kalksın

Aykut
Ziyaretçi
Aykut

Askerlik sarti kaldirilsin önemlisi bu

wpDiscuz