logo
Ziyaretçi

Yazı Özeti

19. Dönem 10.000 özel harekat polisi için duyuru yayınlandı. Başvurular 2 kasımda başlıyor. Ancak merak edilen soru başvurular nasıl yapılacak, başvuru formu yayınlanacak mı?

Özel harekat alımlarında başvurular, Polis akademisi internet sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Şartları taşıyan adaylar, başvuru tarihi başladığında Polis akademisi internet sitesi üzerinden başvurularını yapacaklardır.

Not: Henüz başvuru formu yayınlanmadı.

  Kimler Neler Demiş?

  25 Yorum - "Özel Harekat Başvuru Formu Yayınlanacak mı"

  Bildir
  gülhan

  Hiç yardimci oluyorsunuz vatan için devlet için çalışmak istiyorum canım feda vatan için

  instagram: _ahmetyuksel

  18 yaşımı doldurdum fakat lise okuyorum son sınıf öğrencisiyim başvuru yapabilir miyim

  sami

  başvuru yaptm tc ve e devlet sıfresı ıle gırıs yaptım bana bır basvuru numarası verdı sıstem. oldu mu acaba basvurum bide basvuru ucretını yatırdıgımda ucret yatmış mı yatmamış mı nasıl ogrenecem bana bı yardımcıolabılırmısınız

  ali

  osman nasıl başvurdun kardeşim ben dünden bu yana deniyorum gecede denedim bi türlü başvuru formuna ulaşamıyorum e-devlet girişinden sonra tıkanıyor

  osman

  arkadaslar basvuru yaotım ama oldumu bişmiyorum formu doldurdum serı numarası ve kaydet ded, kaydettim sonrada yazdır dedim oldumu acaba ???

  sena

  Arkadaşlar hala bayan alımı olmayacak mı demenin ne mantığı var acaba bu ilk günden beri 10,000 erkek aday alınacağı lise ve dengi okullardan mezun kpss şartı olmadığı söylendi.Ayrıca http://www.pa.edu.tr de herşey yazıyor yok efendim başvuru ne zaman başlıyor yok efendim formu bulamadım demeniz çok saçma.
  Mülakatta da başkalarına mı soracaksınız bu neydi nasıldı diye

  abidin

  Sena hanim acilmiyor ondan soran var

  Abdulgani

  Merhaba;

  arkadaslar basvuru formu ne zman yaınlanacak bakıp bilgi verebilirmsiniz

  Harun AKDAĞ

  Arkadaşlar yorumlara bakıyorum ve halinize acıyorum, bu kadar bilginin içinde hala birilerinin 2 çift sözüne rivayet edip medet umuyorsunuz. Bu zihinle pöh adayı olmayın üzülürsünüz. Bazı arkadaşlara cevap olur bayan alımı yok,renk körü elenir, başvuru açıldı. Bugün itibari ile. Hakkınızda hayırlısı.

  Ali Yencilek

  12den sonra başvuru formu yanlyinlanacak mi ?

  Oguz36

  Başvuru formu ne zaman yayınlanacak

  wpDiscuz