Norm Kadro Fazlası Öğretmenler İçin Tercih ve Atama Takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı, ihtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenler ile ilgili genelge yayınladı. (Genelgeyi okumak için TIKLAYIN) Bu genelge ile norm kadro tercih ve norm kadro atama tarihleri belli oldu. 2016 Norm Kadro Fazlası Öğretmenler İçin Tercih Tarihleri: Son başvuru 23 Eylül Cuma 2016 Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamaları: Atamalar 26 Eylül Pazartesi günü valiliklerce […]

Milli Eğitim Bakanlığı, ihtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenler ile ilgili genelge yayınladı. (Genelgeyi okumak için TIKLAYIN) Bu genelge ile norm kadro tercih ve norm kadro atama tarihleri belli oldu.

2016 Norm Kadro Fazlası Öğretmenler İçin Tercih Tarihleri: Son başvuru 23 Eylül Cuma

2016 Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamaları: Atamalar 26 Eylül Pazartesi günü valiliklerce yapılacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Norm fazlası öğretmen tercih yapmak zorunda mı, tercih yapmazsa ne olur? Norm kadro fazlası öğretmenlerle alakalı bu soruyu çokça alıyoruz. Bu soruya genelge metni ile cevap verelim.

Tercihte bulunmayanların atamaları, hizmet puanı en fazla olandan başlamak üzere öncelikle görev yapmakta oldukları ilçe içinde, bunun mümkün olmaması durumunda ise hizmet puanı en az olandan başlamak üzere görev yapmakta oldukları il içinde resen valiliklerce yapılır.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (39 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,25. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz