Ana Sayfa > Personel Alım İlanları > Akademik Personel > Nişantaşı Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı

Nişantaşı Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır. Son başvuru tarihi: 6 Ekim 2016

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır.
Son başvuru tarihi: 6 Ekim 2016

ÜnvanıAdetAranan Nitelikler
Yardımcı Doçent6

Nişantaşı Üniversitesi Rektörlüğünden:

1 – Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır.

2 – 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardımcı Doçent adaylarının; anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçe, özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların Hizmet Belgelerini, Bilimsel Çalışma Yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki 4 adet CD’yi ekleyerek Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir. (Dosyalar haricinde dilekçeye Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi varsa yabancı dil başarı belgesi ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların hizmet belgeleri eklenecektir).

3 – İlanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde; Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsüne şahsen dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya posta ile yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

ADRES:

Nişantaşı Üniversitesi

Sadabad Cad. No: 88 Kağıthane/İSTANBUL

Telefon: 0 212 210 10 10

BİRİMBÖLÜM/PROGRAMUNVANKADROÖZEL ŞARTLAR
Sanat Tasarım FakültesiTekstil ve Moda Tasarımı BölümüYardımcı Doçent1Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ve Konfeksiyon Bölümünden mezun olmak, Tekstil ve Moda Tasarımı Konusunda yeterlilik almış olmak.
İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler FakültesiUluslararası Ticaret ve LojistikYardımcı Doçent1Uluslararası Hukuk alanında doktorasını tamamlamış olmak.
İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler FakültesiBankacılık ve FinansYardımcı Doçent1Bankacılık alanında doktorasını tamamlamış olmak
Beden Eğitimi ve Spor YüksekokuluAntrenörlük Eğitimi BölümüYardımcı Doçent1Hareket ve Antrenman Bilimlerinde Doktora yapmış olmak, Yurtdışında minimum 2 sene spor ile ilgili iş tecrübesi olmak, en az Futbol UEFA B lisans sahibi olmak, Kuvvet ve Kondisyon Koçluğu konusunda uluslararası geçerliliği olan en az 2 belge sahibi olmak.
Meslek Yüksekokuluİşletme YönetimiYardımcı Doçent1İktisat alanında doktorasını tamamlamış olmak
Meslek YüksekokuluAmeliyathane HizmetleriYardımcı Doçent1Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlığını tamamlamış olmak


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi