Mülakata Çağırılmayan Öğretmen Adayları Dikkat

19 Eylül’de 15.000 sözleşmeli öğretmen alımı için taban puanların belli olmasından sonra sözleşmeli öğretmenlik için mülakata çağrılmayan adaylar için bakanlık yeni bir duyuru yayınladı. Bu duyuruya göre, mülakata çağrılmayan adaylar, dershane öğretmenleri arasından atanacak olan 5.000 sözleşmeli öğretmen alımına başvuru yapabilecek. [wptab name=’MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DUYURUSU’] KPSS puanına göre sözleşmeli öğretmenliğe atanmak için başvuruda bulunanlardan mülakata çağırılmayan […]

19 Eylül’de 15.000 sözleşmeli öğretmen alımı için taban puanların belli olmasından sonra sözleşmeli öğretmenlik için mülakata çağrılmayan adaylar için bakanlık yeni bir duyuru yayınladı. Bu duyuruya göre, mülakata çağrılmayan adaylar, dershane öğretmenleri arasından atanacak olan 5.000 sözleşmeli öğretmen alımına başvuru yapabilecek.

[wptab name=’MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DUYURUSU’]

KPSS puanına göre sözleşmeli öğretmenliğe atanmak için başvuruda bulunanlardan mülakata çağırılmayan adaylar Dershaneler ile Öğrenci Etüt Eğitim Merkezlerinde Görev Yapan Eğitim Personelinin Sözleşmeli Öğretmenlik başvurularına müracaat edebilmektedirler.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (19 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,25. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz