logo
Ziyaretçi

Muayenesiz Araç Kullanma Cezası


2017 yılı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan Muayenesiz Araç Kullanma Cezası. Ceza miktarlarını görmek için haberin devamını okuyun.


 

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Muayenesiz Araç Kullanma Cezası"

Bildir
Sadettin
Aracın muayenesi bitmeden önce randevu aldım. Randevuyu 15 gün sonraya bulabildim, çünkü ilçemize gezici muayene aracı geliyor. Aracın muayene bitiminden 4 gün sonra trafik ceza yazdı. Tüv- Türkü aradım, normal şartlarda kesilmemesi gerektiğini ama trafik polisinin inisiyatifinde olduğunu söyledi. Burada bir kural boşluğu var sanki. Haaa bir de bir güzel tartaklandım, hemde cadde ortasında 5 – 6 polis memuru tarafından, neymiş efendim neden “acele eder misiniz” demişim, ohal varmış, istedikleri kadar beklete bilirlermiş, Arabada 2 tane küçük çocuğum var, bir ceza belgesi yazmaları için sabah saat 09.30 gibi 20 dakika bekletildim. Sorun değil 2 saatte beklerim, işimi öteler beklerim lakin… Devamını Oku »
mehmet

bu ceza fazla diğilmiş ama yinede muayenenizi yaptırın. bu ceza haricinde aracının muayenesini yaptırırken de bir ceza ödüyorsunuz.

muhsin

yaklaşık 1.5 aydır aracımın muayenesi yok. randevu aldım 1 hafta içerisinde aracın muayenesini yaptıracağım

Teoman duran

Ne kadar ceza ödediniz lütfen yazarmisiniz

gündüz

benim eşim geçenlerde çevirmede yakalandı. Aracın muayenesi yoktu 92 TL ceza kestiler. Yalnız bu ceza araç sahibine değil sürücüye kesiliyor.

wpDiscuz