Meb Ortaokul Fen Bilimleri Yeni Müfredatı 2017

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaokul Fen Bilimleri yeni müfredatı taslağını hazırladı. 2017 Meb Fen Bilimleri müfredatı yeni taslağını incelemek için haberin devamını okuyun.

Bu materyal Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretim programlarının güncellenmesi
çalışmaları kapsamında kamuoyunun görüş, öneri ve eleştirilerini almak amacıyla hazırlanmıştır.
Başka bir amaçla kullanılamaz. Öğretim programlarının nihai hali değildir.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (18 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,75. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Meb Ortaokul Fen Bilimleri Yeni Müfredatı 2017"

Bildir
avatar
Naz
Ziyaretçi
Naz

Programı inceledim ve uygulamalı bilim diye bir ünite eklenmiş ama zaten uygulamalı bilim dersi okullar da var hocalarımız bu dersi normal teorik ders olarak kullandıklarını için verimli olmuyor. Bu yüzden bu derse uygulama hocası ayrı olarak atanmalı ayrıca işlenen teorik derslerle paralel etkinlikler yapılması için uygulamalı bilim artı laboratuvar şeklinde düzenlenmesi daha faydalı olacaktır. Teorik derslerin yoğunluğundan derslerde etkinlikler yeterli düzeyde yapılmıyor. Kısacası teorik fen Bilimleri dersi hocası ayrı bilim ve laboratuvar hocası ayrı olacak şekilde atama yapılmalı.

wpDiscuz