Meb İlkokul Türkçe Yeni Müfredatı 2017

Milli Eğitim Bakanlığı yeni ilkokul Türkçe müfredatı taslağını hazırladı. 2017 Meb Türkçe müfredatı yeni taslağını incelemek için haberin devamını okuyun.

Türkçe Dersi Öğretim Programı?yla öğrencilerin dinlediklerini, izlediklerini ve okuduklarını anlamaları; duygu, düşünce, izlenim ve deneyimlerini yazılı ve sözlü olarak etkili şekilde anlatmaları; dil-kültür ilişkisini kavramaları; Türk dilinin kurallarının farkına vararak Türkçeyi doğru ve etkili şekilde kullanan iletişimciler olmaları amaçlanmıştır.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (54 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,60. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Meb İlkokul Türkçe Yeni Müfredatı 2017"

Bildir
avatar
Elif kezban
Ziyaretçi
Elif kezban

din kültürü derslerine ağırlık verilmesi istiyorum .bir ders olmasını yeterli bulmuyorum ayrıca ahlak konusu üzerine özellikle durulmalıdır Buna özel bir ders verilirse çok faydalı olucagini düşünüyorum vatanımız ve miletimizin selameti huzuru icin çocuklarımızın ahlaki değerleri üzerinde özellikle durulmalıdır. .teşekkürler

wpDiscuz