LYS Sınav Giriş Belgesi

Haziranın son haftası uygulanacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı (2016-LYS) için, adayların sınava giriş yerlerini gösteren sınav giriş belgeleri yayınlandı. [wptab name=’NASIL ALINIR’] 2016 LYS SINAV GİRİŞ YERLERİ Lys sınav giriş yerlerini gösteren sınav giriş belgesi yayınlandı. Sınav giriş belgesini almak isteyen adaylar, tc kimlik no ve şifreleri ile beraber aday işletim sistemine giriş yaparak sınav […]

Haziranın son haftası uygulanacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı (2016-LYS) için, adayların sınava giriş yerlerini gösteren sınav giriş belgeleri yayınlandı.

[wptab name=’NASIL ALINIR’]

2016 LYS SINAV GİRİŞ YERLERİ

Lys sınav giriş yerlerini gösteren sınav giriş belgesi yayınlandı.
Sınav giriş belgesini almak isteyen adaylar, tc kimlik no ve şifreleri ile beraber aday işletim sistemine giriş yaparak sınav giriş belgelerini alabilirler.

[wptab name=’SIKÇA SORULAN SORULAR’] 2016 LYS Sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? 2016-LYS için sınav giriş yerleri 3 Mart 2016 tarihinde açıklandı.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (17 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,45. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz