Kim Milyoner Olmak İster Hangi Günler Var Hangi Kanalda Saat Kaçta

20.10.2016, 17:47

Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve Selçuk Yöntem’in sunumuyla ekranlarda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster hangi günler varKim Milyoner Olmak İster hangi kanalda ve Kim Milyoner Olmak İster saat kaçta yayınlanıyor. Detaylar haberin devamında …

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Günler Var

Selçuk Yöntem’in sunduğu bilgi yarışması programı, her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve cuma günleri yayınlanıyor. Türkiye’de büyük bir kitle tarafından severek takip ediliyor. İzleyenlerin genel kültürünü artırdığı yarışma programında bazen aklınıza gelemeyecek sorular da çıkmıyor değil.

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Kanalda

Milyonların beğenerek izlediği yarışma programı her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve cuma günleri ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Saat Kaçta

En çok izlenen bilgi yarışması olan Kim Milyoner olmak ister haftanın 4 günü yayınlanıyor ve yayın saati günlere göre değişiyor.

Pazartesi, 23:20

Salı, 23:30

Çarşamba, 20:00

Cuma, 20:00Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Kim Milyoner Olmak İster Hangi Günler Var Hangi Kanalda Saat Kaçta"

avatar
  Subscribe  
Bildir
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Cuma günü güldür güldür var izlemeye çalışacağız

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bu yarışmayı çok seviyorum ama geç saatlerde olduğundan doyasıya seyredemiyorum Keşke hep erken saatlerde olsa Programi hazırlayanlara duyurulur Başka böyle içerikli yarışmaların sayılarının artırılması dilegiyle

Arda
Ziyaretçi
Arda

anlamadım saat 9 bir saatte bitmez ya

mert
Ziyaretçi
mert

kim milyoner olmak ister saat kaçta başlıyor.