Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temin İptali

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı temin faaliyetlerine ilişkin duyurusu: JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINDAN DUYURU 1. 01 Eylül 2016 tarihli ve 29818 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 674 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 32’nci maddesinde: “2803 sayılı Kanuna aşağıdaki geçici madde eklenmiştir. Tamamlanmayan temin ve statü geçiş iptalleri Geçici Madde 6: Jandarma […]

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı temin faaliyetlerine ilişkin duyurusu:

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINDAN DUYURU

1. 01 Eylül 2016 tarihli ve 29818 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 674 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 32’nci maddesinde:

“2803 sayılı Kanuna aşağıdaki geçici madde eklenmiştir.

Tamamlanmayan temin ve statü geçiş iptalleri

Geçici Madde 6: Jandarma Genel Komutanlığında bu maddenin yürürlüğe girdiği tarih itibariyle tamamlanmamış olan tüm temin faaliyetleri ile statü geçiş işlemleri iptal edilmiştir.” hükmü bulunmaktadır.

2. Bu duruma göre 2016 yılında icra edilen;

a. Sözleşmeli Subay/Astsubay ile Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay (JATEK) ve Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu (JAMYO) başvuru ve başlanmış olan alım işlemleri tamamlanmadığından tamamı iptal edilmiş,

b. Halen tamamlanmamış uzman erbaş işlemleri (Atandıklarına dair Jandarma Genel Komutanlığından tebligat gönderilmiş olanlar hariç) iptal edilmiştir.

3. Subay, Astsubay, Uzman Erbaş adayı olarak yeniden başvuru yapmak isteyenler, başvuru şartlarını haiz olmaları halinde www.jandarma.tsk.tr internet adresinden takip ederek müracaat edebileceklerdir.

 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (24 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,20. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz