İstanbul Medeniyet Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı

16.10.2016, 14:29

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır. Son başvuru tarihi: 31 Ekim 2016 [wptab name=’ALINACAK PERSONEL’] Ünvanı Adet Aranan Nitelikler Akademik Personel 6 — [wptab name=’AÇIKLAMA’] Üniversitemiz Tıp, Edebiyat ve Turizm Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri ( Profesör) alınacaktır. Profesör kadroları […]

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 6 Akademik Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır.
Son başvuru tarihi: 31 Ekim 2016

[wptab name=’ALINACAK PERSONEL’]
Ünvanı Adet Aranan Nitelikler
Akademik Personel 6
[wptab name=’AÇIKLAMA’]

Üniversitemiz Tıp, Edebiyat ve Turizm Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri ( Profesör) alınacaktır.

Profesör kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartları haiz adayların başvuracakları Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongrekonferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Altı (6) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD’leri teslim etmeleri gerekmektedir.Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir