İlk İşe Giriş Tarihi

SGk İlk İşe Giriş Tarihi; sigortalılık sürenizin başlangıç tarihidir. Bazı durumlarda işe ilk giriş tarihiniz size gerekebiliyor.

SGK İlk İşe Giriş Tarihi Nasıl Öğrenilir

Bu tarihi öğrenmenin iki yolu vardır. E-devlet üzerinden kontrol etmek yada e-devlet şifresi olmayanlar için sms ile öğrenmek.

  • E-devletten Öğrenme: E-devlet üzerinden 4a hizmet dökümü sorgulayarak işe ilk giriş tarihinizi öğrenebilirsiniz. 4a hizmet dökümü nasıl yapılır detaylar için  buraya doğrudan e-devlet üzerinden 4a hizmet dökümü sorgulamak için de buraya tıklayın. Karşınıza çıkan e-devlet sayfasında ilk olarak tc kimlik no ve e-devlet şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Ardından sigortalılık bilgilerinizi görüntülüyorsunuz. Bu sayfada işe ilk giriş tarihiniz, sigortalılık durumunuz ve toplam gün sayınız yer alıyor.
  • SMS ile Öğrenme: SMS ile işe ilk giriş tarihinizi sorgulayabilmek için PT yazıp boşluk bırakıyorsunuz. Tc kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıyorsunuz. Aile sıra no yazıp 5502’ye kısa mesa atıyorsunuz. İşe ilk giriş tarihiniz ve sigortadaki toplam gün sayınız mesaj olarak geliyor.
Halil İbrahim Garbetoğlu

Halil İbrahim Garbetoğlu

İnşaat Mühendisi , Garbetoğlu Mimarlık Mühendislik
#Statik Proje#İmar#Php#Html5#CSS3#Outdoor Sporları#Boks

Hayatın kısa bir özeti.
Halil İbrahim Garbetoğlu

Yazarın Son Yazıları Halil İbrahim Garbetoğlu (Hepsini Gör)1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (29 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,45. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "İlk İşe Giriş Tarihi"

Bildir
Anonim

işegiriştarihiöğrenmekistiyorum

Anonim

Işe Giriş Tarihi öğrenmek istiyorum

ferhat

sigorta başlangıcı nasıl öğrenebilirim.

// Yönetici Cevabı
Yukarıda anlatılan tam olarak bu sorduğunuz. 4a hizmet dökümü sorgulayarak yada sms ile sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilirsiniz.

wpDiscuz