logo
Ziyaretçi

Yazı Özeti

SGK İlk İşe Giriş Tarihi Nasıl Öğrenilir

Bu tarihi öğrenmenin iki yolu vardır. E-devlet üzerinden kontrol etmek yada e-devlet şifresi olmayanlar için sms ile öğrenmek.

 • E-devletten Öğrenme: E-devlet üzerinden 4a hizmet dökümü sorgulayarak işe ilk giriş tarihinizi öğrenebilirsiniz. 4a hizmet dökümü nasıl yapılır detaylar için  buraya doğrudan e-devlet üzerinden 4a hizmet dökümü sorgulamak için de buraya tıklayın. Karşınıza çıkan e-devlet sayfasında ilk olarak tc kimlik no ve e-devlet şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Ardından sigortalılık bilgilerinizi görüntülüyorsunuz. Bu sayfada işe ilk giriş tarihiniz, sigortalılık durumunuz ve toplam gün sayınız yer alıyor.
 • SMS ile Öğrenme: SMS ile işe ilk giriş tarihinizi sorgulayabilmek için PT yazıp boşluk bırakıyorsunuz. Tc kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıyorsunuz. Aile sıra no yazıp 5502’ye kısa mesa atıyorsunuz. İşe ilk giriş tarihiniz ve sigortadaki toplam gün sayınız mesaj olarak geliyor.

  Kimler Neler Demiş?

  3 Yorum - "İlk İşe Giriş Tarihi"

  Bildir
  Anonim

  işegiriştarihiöğrenmekistiyorum

  Anonim

  Işe Giriş Tarihi öğrenmek istiyorum

  ferhat

  sigorta başlangıcı nasıl öğrenebilirim.

  // Yönetici Cevabı
  Yukarıda anlatılan tam olarak bu sorduğunuz. 4a hizmet dökümü sorgulayarak yada sms ile sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilirsiniz.

  wpDiscuz