Ana Sayfa > Güncel > Hatay Açığa Alınan Öğretmenler Listesi

Hatay Açığa Alınan Öğretmenler Listesi

Hatay ilinde PKK bağlantısı tespit edilen öğretmenler açığa alındı. Hatay açığa alınan öğretmenlerin isim listesi yayınlanmadı. İsim listesi yayınlandığında bu sayfadan yayınlayacağız. Hatay Açığa Alınan Öğretmenler Listesi yayınlandığında haberdar olmak için facebook sayfamızı beğeniniz.

Hatay ilinde PKK bağlantısı tespit edilen öğretmenler açığa alındı. Hatay açığa alınan öğretmenlerin isim listesi yayınlanmadı. İsim listesi yayınlandığında bu sayfadan yayınlayacağız.

Hatay Açığa Alınan Öğretmenler Listesi yayınlandığında haberdar olmak için facebook sayfamızı beğeniniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "Hatay Açığa Alınan Öğretmenler Listesi"

Bildir
avatar
iftira
Ziyaretçi
iftira

“Hatay ilinde PKK bağlantısı tespit edilen”
Bu iftira yazısı da sizin utanç yazınız olsun. PKK bağlantısı “tespit” edildiğine dair kaynak gösterin bakalım.
O öğretmenler göreve iade edildi, dert olsun içinize.

azıcık insaf...
Ziyaretçi
azıcık insaf...
ülke genelinde alınan sendikal karara uyduğu için açığa alınan hiçbir öğretmen ve özelde de yakın tanıdıklarımın hiçbiri pkk ile ilişkilendirilmemeli… varsa arada teröre destek veren, bırakın gereğini hukuk yapsın, vicdanen de en ağır şekilde de sonuçlarına katlansın derim…teröre karşı duruş insan olmanın gereğidir ve ülke olarak da her tür terörden çok çektik. durum böyleyken yapılan habere baksanıza…pkk ile bağlantısı tespit edilen deniyor… bu tespit ve kesin hüküm neye göre veriliyor…biraz vicdan, insaf…en yakınlarım ve tanıdığım aradaşlarım bu iddia ile ilgili açığa alındılar…hukuk elbet gereğini yapacaktır ama lütfen hiçkimse o zamana kadar bir başkasının kaldıramayacağı ölçüde haksız ve ölçüsüz yakıştrmarda bulunmasın…
Assd
Ziyaretçi
Assd

=_=

ESER CEYLAN
Ziyaretçi
ESER CEYLAN

Allah aşkına pkk bağlantılı öğretmen demeyin. Benim sicilim , geçmişim en ufak ayrıntısına kadar incelensin. pkk ile, hdp ile en ufak bir bağlantımı bulursanız beni görevden atın. ben sadece sendikanın aldığı kararla savaşa hayır eylemine katıldım. başka da hiçbir eyleme katılmışlığım yok. Nasıl pkk ile ilişkilendirirsiniz?

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Kobani ile savaşın alakası nedir.hep nin karar alıp eğitim sen in kararı de

Asya Nazik
Ziyaretçi
Asya Nazik

Sonuna kadar haklısınız hocam.Ama maalesef hiç bir şeyi anlatamıyoruz.Hem öğrenciler hemde öğretmenler üzüldü.Artık yetti yaptıkları…

h. İbrahim
Ziyaretçi
h. İbrahim

pkk bağlantısını kendine hak, başkalarına haram kılan hükümet pkk’ ya nefret beslemesine rağmen sırf akp’ye muhalif diye herkesi acımasızca lanetliyor.

gaye taş
Ziyaretçi
gaye taş

haklısınız hocam bizde çok üzüldük

wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi