Ana Sayfa > Kim Milyoner Olmak İster > geçtiğimiz günlerde turistlerin 18. yüzyıldan kalma aziz heykelini ve mayıs ayında 126 yıllık bir kral heykelini selfie çekmeye çalışırken kırdıkları ülke hangisidir

geçtiğimiz günlerde turistlerin 18. yüzyıldan kalma aziz heykelini ve mayıs ayında 126 yıllık bir kral heykelini selfie çekmeye çalışırken kırdıkları ülke hangisidir

28 Kasım Kim Milyoner Olmak İster’de çıkan geçtiğimiz günlerde turistlerin 18. yüzyıldan kalma aziz heykelini ve mayıs ayında 126 yıllık bir kral heykelini selfie çekmeye çalışırken kırdıkları ülke hangisidir sorusu.

Doğru Cevap: brezilya

Ziyaretçilerimize notumuz: Bilgi yarışmasında çıkan bu soruları internette arama yapmadan önce kendim yanıtlıyorum ve hatalar olabilir. Hata varsa şimdiden özür dilerim. Milyoner yarışmasına umarım bir gün yarışmacı olarak katılırım.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

15 Yorum - "geçtiğimiz günlerde turistlerin 18. yüzyıldan kalma aziz heykelini ve mayıs ayında 126 yıllık bir kral heykelini selfie çekmeye çalışırken kırdıkları ülke hangisidir"

Bildir
avatar
Bülent
Ziyaretçi
Bülent

Mersinli güzel yarıştı ama fransa dedi yazık oldu

Safiye
Ziyaretçi
Safiye

Fransa

Melis
Ziyaretçi
Melis

Cevaplarda brezilya yok .s

Meltem
Ziyaretçi
Meltem

Portekiz

Ahmet kıyıcı
Ziyaretçi
Ahmet kıyıcı

Portekiz

Musa Uysal
Ziyaretçi
Musa Uysal

Portekiz

FurkanAlper
Ziyaretçi
FurkanAlper

Cevap Portekiz.

Yaşar
Ziyaretçi
Yaşar

Portekiz

defrgtg
Ziyaretçi
defrgtg

şıklarda birezilya mı var 😀

wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi