Burs Veren Yerler

Üniversite öğrencilerine burs veren yerler: Kurumlar, vakıflar ve iş adamları. Eğer bursa ihtiyacınız varsa detaylar haberin devamında…

3 Yorum
2016-burs-veren-kurumlar

Burs Veren Kurumlar 2016

Burs Veren İş Adamları 2016

Zamanında sizin okuduğunuz anfilerde okumuş bir abiniz olarak biliyorum ki öğrencinin parası olmaz, her zaman paraya ihtiyacı vardır. Bu nedenle sizin için bir veritabanı oluşturmak istedim. Türkiye’de burs veren iş adamlarının, vakıfların olduğu bir veritabanı. Bu veritabanındaki burs veren vakıfları ve iş adamlarını görmek için yukarıdaki sekmelere tıklayın. Sizden tek bir ricam var. Bu sayfayı facebook profillerinizde paylaşın ki arkadaşlarınız da bu hizmetten faydalansın burs alabilsin. Belki arkadaşınızın sizden daha çok bursa ihtiyacı vardır.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (121 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,79. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum - "Burs Veren Yerler"

Bildir
avatar

semra
Ziyaretçi
semra
6 Ekim 2016 04:44

Nolur benle birlikte iki kardesimde universite okuyor cok zor cok allah rizasi icin yardim.Zorluklarla okutuluyor.

ferit
Ziyaretçi
ferit
11 Eylül 2016 01:29

bu yıl ilk defa üniversiteye kayıt yaptıracağım. maddi durumum gerçek anlamda kötü. hayırsever iş adamlarından yardım bekliyorum.

mehtap
Ziyaretçi
mehtap
8 Eylül 2016 13:08

bu güzel hizmetiniz için teşekkür ediyorum. Yalnız en yakın zamanda burs veren iş adamlarını da eklerseniz çok güzel olacak.

wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi