Ana Sayfa > Kim Milyoner Olmak İster > bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı dünya dizelerinin geçtiği cımbızlı şiir adlı şiir kime aittir

bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı dünya dizelerinin geçtiği cımbızlı şiir adlı şiir kime aittir

7 Aralık Kim Milyoner Olmak İster’de çıkan bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı dünya dizelerinin geçtiği cımbızlı şiir adlı şiir kime aittir sorusu. Doğru Cevap: orhan veli Ziyaretçilerimize notumuz: Bilgi yarışmasında çıkan bu soruları internette arama yapmadan önce kendim yanıtlıyorum ve hatalar olabilir. Hata varsa şimdiden özür dilerim. Milyoner yarışmasına umarım bir gün […]

7 Aralık Kim Milyoner Olmak İster’de çıkan bir elinde cımbız bir elinde ayna umurunda mı dünya dizelerinin geçtiği cımbızlı şiir adlı şiir kime aittir sorusu.
Doğru Cevap: orhan veli

Ziyaretçilerimize notumuz: Bilgi yarışmasında çıkan bu soruları internette arama yapmadan önce kendim yanıtlıyorum ve hatalar olabilir. Hata varsa şimdiden özür dilerim. Milyoner yarışmasına umarım bir gün yarışmacı olarak katılırım.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi