logo
Ziyaretçi

Yazı Özeti

Beykent Üniversitesi 12 Akademik Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır.
Son başvuru tarihi: 5 Ekim 2016

[wptab name=’ALINACAK PERSONEL’]
ÜnvanıAdetAranan Nitelikler
Akademik Personel12
[wptab name=’AÇIKLAMA’]

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Fen – Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Mühendislik – Mimarlık Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 12 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte / YüksekokulBölüm / ProgramÖğretim ÜyesiAlanıEk Açıklamalar
Fen Edebiyat Fakültesiİngiliz Dili ve Edebiyatı *1İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı, Çeviribilim, Karşılaştırmalı EdebiyatYardımcı Doçent
Matematik Bilgisayar **2MatematikYardımcı Doçent
Tarih **1Yakınçağ TarihiYardımcı Doçent
Güzel Sanatlar FakültesiSinema Televizyon **1Sinema TelevizyonProfesör
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiYönetim Bilişim Sistemleri *1Bilişim TeknolojileriYardımcı Doçent
İletişim FakültesiHalkla İlişkiler ve Reklamcılık **1Reklamcılık ve TanıtımYardımcı Doçent
Mühendislik Mimarlık FakültesiElektrik Elektronik Mühendisliği **1Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik MühendisliğiYardımcı Doçent
1Deneysel FizikYardımcı Doçent
İnşaat Mühendisliği (İngilizce) *1Yapı BilişimiYardımcı Doçent
İnşaat Mühendisliği **1GeoteknikYardımcı Doçent
Makine Mühendisliği (İngilizce) *1Makine MühendisliğiYardımcı Doçent

 

* Dil yeterliliği olan öğretim üyesi alınacaktır.

** Dil yeterliliği olan öğretim üyesi tercih edilecektir.

 

 

    Kimler Neler Demiş?

    İlk Yorum Hakkı Senin!

    Bildir
    wpDiscuz