Atatürk Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

12.10.2016, 15:11

Atatürk Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır. Son başvuru tarihi: 26 Ekim 2016 Ünvanı Adet Aranan Nitelikler Hemşire 6 — 1- Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak. 2- Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl […]

Atatürk Üniversitesi 6 Sözleşmeli Personel Alım İlanı detayları aşağıdadır.
Son başvuru tarihi: 26 Ekim 2016

Ünvanı Adet Aranan Nitelikler
Hemşire 6

1- Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

2- Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe başvuru yapamazlar.

3- Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması.

4- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanligi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır. Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 5 işgünü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fokokopisi

3- 2014 KPSS Ortaöğretim Sonuç Belgesi

4- Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru formuKimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir