Ales Sonbahar Başvuruları Başladı

18 Aralıkta yapılacak olan 2016 Ales Sonbahar sınavı için başvurular başladı. Başvurular 27 Eylül ile 10 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Sınava girmek isteyen adaylar 80 TL başvuru ücreti ödeyecek. Sınav ücreti aşağıdaki kanallar vasıtasıyla ödenebiliyor. Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç), Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı […]

18 Aralıkta yapılacak olan 2016 Ales Sonbahar sınavı için başvurular başladı. Başvurular 27 Eylül ile 10 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Sınava girmek isteyen adaylar 80 TL başvuru ücreti ödeyecek. Sınav ücreti aşağıdaki kanallar vasıtasıyla ödenebiliyor.

Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç), Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç), Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler, Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.), ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (33 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 8,90. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz