Ana Sayfa > Güncel > Açığa alınan polislerin listesi açıklanamaz

Açığa alınan polislerin listesi açıklanamaz

4 Ekim’de açığa alınan polislerle ilgili açıklama. Açığa alınan polislerin isim listesi yayınlanır mı detaylar haberin devamında …

Birçok internet sitesinde bugün açığa alınan 12801 polisle alakalı açığa alınan polislerin isim listesi açıklandığında sitemizde yayınlanacaktır şeklinde haberler görüyorum.

Böyle bir durum söz konusu olamaz. Açığa alınan polislere tebligatlar ulaşmaya başladı ancak bir liste yayınlamak mümkün değil çünkü bu polislerin suçlu olup olmadığı henüz belli değil. Yalnızca FETÖ bağlantısı şüphesi var ve bu durumlarını araştırmak için açığa alındılar. Henüz bir karar verilmediği içinde bu isimlerin yayınlanması polisleri zan altında bırakacaktır.

Dolayısı ile açığa alınan bu polisler suçları kesinleşip ihraç edilmeden isimleri yayınlanamaz.

Açığa Alınan Polisler İllere Göre Dağılımı

Ankara’da 1350,İzmir 570,

Diyarbakır’da 650,

Konya’da 203,

Kayseri’de 116,

Kocaeli’de 131

Hakkari’de 350

İstanbul’da 760,

Bitlis’te 278,

Siirt’te 220,

Kocaeli’de 145,

Tokat’ta 127,Hatay’da 110,

Van’da 95,

Bilecik’te 90,

Samsun’da 90,

Artvin’de 76,

Kırşehir’de 56,

Giresun’da 52,

Çanakkale’de 38,

Tekirdağ’da 28

Manisa’da 28


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,60. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "Açığa alınan polislerin listesi açıklanamaz"

Bildir
avatar
Vatan
Ziyaretçi
Vatan

Esas o geceyi yapanları atın dini duygularla inanan insanlarıda işten atmayın esas baștakileri alın zamanında onlar yüz verdi hepsi görevde olan garibana oluyor ama neymiş bu block kullanmış neymiș bankada parası varmış neymiş sendikaya ünyeymiş bırakın garibanların hayatlarıyla oynamayı ey bakan gece rahat uyuyormuşum esas darbeyi yapan soysuz asker bozuntuları alın halka dokunma zamanında sizde onlardandiniz

Bilgin BAYRAK
Ziyaretçi
Bilgin BAYRAK
feto haininden olmayı bırak, sempatisi bile olmayan, nefret ettiini bildiğim,rahmetli dedesi devlet memurlugundan emekli, babası polislikten emekli ve kendisi de polis memuru iken şu an açıkta bulunan bir memur için çok üzülüyoruz. 3 nesildir devletinin hizmetinde canını vermeye hazır görevlerde bulunan vatan aşığı bir genç, gönüllü operasyon bölgesinde görev yapmış ve görev bitiminde açığa alınmış. her şeyimle şahidiyim kesinlikle vatan haini şerefsiz fetoşu da fetoşçuları da sevmeyen biri, hatta görevde fetoşçulardan eziyet görmüş, nedenini anlamadığımız bir sebepten açığa alınmış. bence bu polisin açığa alınmasına sebep olan, hakkında kötü bildirimde raporda bulunanlar kimse onların araştırılması gerekir. birileri birilerini gizlemek için bence… Read more »
hakan özyıldırım
Ziyaretçi
hakan özyıldırım

yazık günah binlerce insanı işsiz güçsüz bıraktılar eğer ki meclisteki fetöcülerede şu anda hapiste olsaydı sesimi çıkartmazdım ama olan hep zavallıya garibanın çocuğuna oluyor

a.bilgiç
Ziyaretçi
a.bilgiç

Bunlarında isimleri verilmedi. ama hakkındaki suç mahkeme kararı ile kesinleşene kadar şüphesi ile alındılar denilmelidir. Yoksa vatandaş kimin ne olduğunu nerden bilecek. bir vatandaş telefonunda polis a yada b diye kayıtlı olan birisiyle örgüt mensubu olduğunu bilmeden konuşursa ve bu takibe takılırsa o vatandaş suçsuz olduğunu ispatlayana kadar boşuna neden ceazevinde kalsın ki

a.bilgiç
Ziyaretçi
a.bilgiç

Peki o zaman vatandaş herhangi bir nedenle emniyete ifadeye alındığında yada savcılık tarafından hakkında şüphe işlemi ile ifadeye çağrıldığında yada gözaltına alındığında neden ismi ve resmi ile haber yapılıyor.

polis hakan
Ziyaretçi
polis hakan

çok mu meraklısın insanın başına ne gelirse ya meraktan yada

Emrullah Güçlüer
Ziyaretçi
Emrullah Güçlüer

Suçları sabit değilse ve zan ile göz altı nasıl oluyor bunun hukuk neresinde bu şekilde eylemler devam ederse sonucu nasıl olacak neden vatandaşların devlete düşman olması için uğraş veriliyor.

Polis
Ziyaretçi
Polis

Peki daha isimleri yayınlanan polislerin suçlu oldukları hangi mahkeme kararıyla kesinleşmiş beyefendi???

wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi