Ana Sayfa > Kim Milyoner Olmak İster > 80li yıllarda trtde popüler olan ikili zülal balpınar ve michael smithin verdiği ingilizce dersi hangisi içindi

80li yıllarda trtde popüler olan ikili zülal balpınar ve michael smithin verdiği ingilizce dersi hangisi içindi

7 Aralık Kim Milyoner Olmak İster’de çıkan 80li yıllarda trtde popüler olan ikili zülal balpınar ve michael smithin verdiği ingilizce dersi hangisi içindi sorusu. Doğru Cevap: açık öğretim Ziyaretçilerimize notumuz: Bilgi yarışmasında çıkan bu soruları internette arama yapmadan önce kendim yanıtlıyorum ve hatalar olabilir. Hata varsa şimdiden özür dilerim. Milyoner yarışmasına umarım bir gün yarışmacı […]

7 Aralık Kim Milyoner Olmak İster’de çıkan 80li yıllarda trtde popüler olan ikili zülal balpınar ve michael smithin verdiği ingilizce dersi hangisi içindi sorusu.
Doğru Cevap: açık öğretim

Ziyaretçilerimize notumuz: Bilgi yarışmasında çıkan bu soruları internette arama yapmadan önce kendim yanıtlıyorum ve hatalar olabilir. Hata varsa şimdiden özür dilerim. Milyoner yarışmasına umarım bir gün yarışmacı olarak katılırım.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi