Ana Sayfa > Haberler > Kamu Personeli > 8 Eylül Açığa Alınan 11500 Öğretmen Listesi

8 Eylül Açığa Alınan 11500 Öğretmen Listesi

PKK terör örgütü ile bağlantısı olduğu düşünülen 11.500 Öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açığa alındı. Açığa Alınan Öğretmenlerin İsim Listesi Açığa alınan öğretmenlere ne olacak? PKK ile bağlantısı kesinleşen öğretmenler meslekten ihraç edilecek, yapılan soruşturma sonucu bağlantısı olmadığı anlaşılanlar ise mesleğine geri dönecek. Açığa alınan öğretmen maaş alır mı? Açığa alınan öğretmenler durumları kesinleşinceye kadar ki […]

PKK terör örgütü ile bağlantısı olduğu düşünülen 11.500 Öğretmen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açığa alındı.

Son Dakika: Tunceli’de açığa alınan 418 öğretmen, görevine geri döndü.

Açığa Alınan Öğretmenlerin İsim Listesi

Açığa alınan öğretmenlere ne olacak? PKK ile bağlantısı kesinleşen öğretmenler meslekten ihraç edilecek, yapılan soruşturma sonucu bağlantısı olmadığı anlaşılanlar ise mesleğine geri dönecek.

Açığa alınan öğretmen maaş alır mı? Açığa alınan öğretmenler durumları kesinleşinceye kadar ki bu süre 3 ayı geçemez, normal maaşlarınn 3’te ikisini alır, geri döndüğü takdirde geri kalan maaşını yasal faiziyle birlikte alır.

Açığa alınan öğretmen ne yapmalı? Açığa alınan öğretmen, öncelikle soruşturma sonucunu beklemelidir. Soruşturma sonuçlanmadan yapabilecek olduğu bişiy yok. Çünkü belki yapılan soruşturma sonucu görevinize geri döndürüleceksiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi