Ana Sayfa > Haberler > Öğrenciler > Sınavlar > Ehliyet Sınavı > Ehliyet Sınavı Duyurular > 8 Ekim Ehliyet Sınavı Direksiyon Sınavı Ne Zaman?

8 Ekim Ehliyet Sınavı Direksiyon Sınavı Ne Zaman?

8 Ekim’de yapılan ehliyet sınavında ter döken 175.693 sürücü adayı 2016 direksiyon sınavının ne zaman yapılacağını merak ediyor. Bildiğiniz gibi direksiyon sınavları ehliyet sınav sonuçları açıklandıktan sonra ortalama 2 hafta içerisinde yapılmaktadır. Direksiyon sınav tarihleri ilçeden ilçeye değişmekle birlikte 8 Ekim’de yapılan ehliyet sınavından başarı ile geçen adaylar tahmini 5-6 Kasım 2016 tarihlerinde direksiyon sınavına girecekler.

8 Ekim’de yapılan ehliyet sınavında ter döken 175.693 sürücü adayı 2016 direksiyon sınavının ne zaman yapılacağını merak ediyor.

Bildiğiniz gibi direksiyon sınavları ehliyet sınav sonuçları açıklandıktan sonra ortalama 2 hafta içerisinde yapılmaktadır. Direksiyon sınav tarihleri ilçeden ilçeye değişmekle birlikte 8 Ekim’de yapılan ehliyet sınavından başarı ile geçen adaylar tahmini 5-6 Kasım 2016 tarihlerinde direksiyon sınavına girecekler.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi