Ana Sayfa > Test Çöz > Kazanım Testleri > 6. Sınıf Kazanım Testleri > 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Kazanım Testi 2

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Kazanım Testi 2

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış 2016 yılı 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Kazanım Testi . Testleri çözebilmek için başla butonuna basmanız gerekmektedir. Cevap Anahtarları henüz MEB tarafından yayınlanmadığı için tüm soruların cevapları A şıkkı doğru olarak kabul edilmiştir. Cevap anahtarı yayınlandığında düzelteceğiz.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış 2016 yılı 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Kazanım Testi . Testleri çözebilmek için başla butonuna basmanız gerekmektedir.

Cevap Anahtarları henüz MEB tarafından yayınlanmadığı için tüm soruların cevapları A şıkkı doğru olarak kabul edilmiştir. Cevap anahtarı yayınlandığında düzelteceğiz.

6. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla İşlemler Kazanım Testi

Teste başlamak için başla butonuna tıklayınız ...
Başla
Tebrikler - 6. Sınıf Matematik Doğal Sayılarla İşlemler Kazanım Testi adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi