Ana Sayfa > Test Çöz > Kazanım Testleri > 6. Sınıf Kazanım Testleri > 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi 1

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi 1

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış 2016 yılı 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi . Testleri çözebilmek için başla butonuna basmanız gerekmektedir. Cevap Anahtarları henüz MEB tarafından yayınlanmadığı için tüm soruların cevapları A şıkkı doğru olarak kabul edilmiştir. Cevap anahtarı yayınlandığında düzelteceğiz.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış 2016 yılı 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi . Testleri çözebilmek için başla butonuna basmanız gerekmektedir.

Cevap Anahtarları henüz MEB tarafından yayınlanmadığı için tüm soruların cevapları A şıkkı doğru olarak kabul edilmiştir. Cevap anahtarı yayınlandığında düzelteceğiz.

6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi 1

Teste başlamak için başla butonuna tıklayınız ...
Başla
Tebrikler - 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Peygamberlere ve İlahi Kitaplara İnanç Kazanım Testi 1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi