Ana Sayfa > Sorgulama > E-Devlet > SGK Hizmet Dökümü 4A

SGK Hizmet Dökümü 4A

E-devlet sistemi üzerinden 4a sgk hizmet dökümü sorgulama işlemleri.

4A yani bir işverene çalışan sigortalı işçilerin SGK Hizmet Dökümü bilgilerini internetten görüntüleyebilmek için E-Devlet şifrenizin olması gerekiyor.

SGK HİZMET DÖKÜMÜ NASIL ALINIR?

E-devlet şifrenizle www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra sırasıyla E-Hizmetler > Sosyal Güvenlik Kurumu > 4A Hizmet Dökümü menüsünü takip edin. Açılan sayfada sigortalı hizmet dökümünüzü görebileceksiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

4A hizmet dökümü şifresiz İnternette e-devlet dışında 4A hizmet dökümü alabileceğiniz başka bir websitesi yoktur. Şifresiz 4A hizmet dökümü alınabilen internet sitelerinin tamamı e-devlet uygulaması çıktıktan sonra kapatılmıştır.

4a hizmet dökümü barkodlu nasıl alınır? Eğer hizmet dökümünü resmi bir kurumda kullanacaksanız açılan sayfada Barkodlu Belge Oluştur yazısına tıklayarak barkodlu belge oluşturmalı ve daha sonra çıktı almalısınız.

4a hizmet dökümü ne zaman güncellenir? 4a hizmet dökümü sayfası her ay düzenli güncellenir.

Sorularınızı aşağıdaki yorum formundan bize yazabilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sorularınız cevaplanacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (43 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

13 Yorum - "SGK Hizmet Dökümü 4A"

Bildir
avatar
YILMAZ
Ziyaretçi
YILMAZ

26.01.2016 itibarıyla, hizmet dökümü seçeneklerinde sadece yazdır seçeneği var. barkodlu belge oluşturamıyoruz.

sude
Ziyaretçi
sude

4a hizmet dökümü sorgulama şifresi yapabileceğim bir sayfa var mıdır?

// Yönetici Cevabı:
Üzgünüz, şifresiz 4a hizmet dökümü sorgulama yapılabilecek herhangi bir sayfa yoktur. Hizmet dökümü sorgulamaları yalnızca e-devlet altyapısı üzerinden yapılabilmektedir ve e-devlet üzerinden sorgulama yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir.

wpDiscuz
İletişim Site yönetimine söylemek istedikleriniz...
Künye Sitemiz künyesi ...
Reklam Ver Reklam vermek için buraya ...
Gizlilik Politikası burokrasi.com.tr gizlilik sözleşmesi