23 Kasım TEOG Soruları Hatırlayanlar

Bugün yapılacak TEOG sınavına 1 milyonun üzerinde öğrenci katılacak. Sınavdan çıkan öğrenciler için soruları hatırlayanlar paylaşım sayfası hazırladık. Sorular yayınlanıncaya kadar hatırladığınız soruları bu sayfa altından paylaşabilirsiniz. TEOG 23 Kasım sınavında adaylar Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi olmak üzere 3 dersten sınava giriyorlar. Her bir dersin sınav süresi 40 dakika ve sınav […]

Bugün yapılacak TEOG sınavına 1 milyonun üzerinde öğrenci katılacak. Sınavdan çıkan öğrenciler için soruları hatırlayanlar paylaşım sayfası hazırladık. Sorular yayınlanıncaya kadar hatırladığınız soruları bu sayfa altından paylaşabilirsiniz.

TEOG 23 Kasım sınavında adaylar Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi olmak üzere 3 dersten sınava giriyorlar. Her bir dersin sınav süresi 40 dakika ve sınav 12.00’da sona eriyor.

23 Kasım TEOG TÜRKÇE SORULARI

Bugün yapılan sınavda öğrencilerin bize göndermiş oldukları Türkçe soruları. Henüz Türkçe dersinden hiç soru gelmemiş. Lütfen hatırladığınız Türkçe sorularını yorum formundan bize gönderin.

23 Kasım TEOG MATEMATİK SORULARI

Bugün yapılan sınavda öğrencilerin bize göndermiş oldukları Matematik soruları. Henüz Matematik dersinden hiç soru gelmemiş. Lütfen hatırladığınız Matematik sorularını yorum formundan bize gönderin.

23 Kasım TEOG DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SORULARI

Bugün yapılan sınavda öğrencilerin bize göndermiş oldukları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları. Henüz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden hiç soru gelmemiş. Lütfen hatırladığınız Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sorularını yorum formundan bize gönderin.

Sorular yayınlandığında internet sitemizden online çözebileceksiniz.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (17 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,45. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz